Trwa kolejna edycja Targów Edukacyjnych. To już tradycyjne spotkanie uczniów, rodziców i reprezentantów szkół i uczelni, które stanowi doskonałą okazję do poznania oferty dydaktycznej w mieście i regionie. Tegoroczne targi przyciągnęły liczne grono zainteresowanych, którzy zapoznali się z ofertą jaworznickich szkół ponadpodstawowych, szkół wyższych oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego.

W programie Targów Edukacji 2023 r. nie zabrakło wielu interesujących propozycji. Jednym z najważniejszych punktów programu jest prezentacja oferty miejskich szkół ponadpodstawowych. Na stoiskach szkół uczniowie oraz ich rodzice mają okazję zapoznać się z różnymi placówkami oraz ich programami nauczania. Nie zabraknie także informacji o zajęciach pozalekcyjnych, jakie oferują poszczególne szkoły.

Na Targach wśród wystawców spotkać można także przedstawicieli uczelni wyższych. Wszyscy zainteresowani mają okazję porozmawiać z przedstawicielami różnych placówek akademickich i uzyskać informacje o rekrutacji oraz dostępnych kierunkach studiów. W programie Targów nie zabrakło również prezentacji Centrum Kształcenia Zawodowego oraz Uczelni Wyższych.

Targi edukacyjne co roku cieszą się dużym zainteresowaniem młodych jaworznian. To świetna okazja, by zaznajomić się z różnymi ścieżkami kształcenia, zdobyć informacje na temat rekrutacji oraz zasięgnąć opinii ekspertów.

Źródło: https://www.jaworzno.pl/2023/04/04/targi-edukacyjne-2023-przyszlosc-edukacji-na-wyciagniecie-reki/